Par Mums

Attīstības centrs pieaugušajiem un bērniem

„Attīstības centram pieaugušajiem un bērniem” ir dibināts 2009. gada 26. augustā. Tas bija mans sapņu piepildījums – darbs un sirdslieta vienlaikus. Mana misija ir palīdzēt cilvēkiem. Liels prieks ir noraudzīties uz apmierinātajiem klientiem un redzēt kā viņu pašsajūta un veselības stāvoklis uzlabojas.

Centrs darbojas visu gadu, šeit notiek jogas,TRX,vingrošanas nodarbības,  tiek sniegtas konsultācijas, kā arī pieejami kosmetologa pakalpojumi. Vasarā tiek rīkotas slēgta tipa bērnu dienas nometnes ar mērķi uzlabot bērnu stāju. Svētkos tiek rīkoti tematiskie pasākumi mūsu klientiem.

Gadiem ejot, „Attīstības centrs pieaugušajiem un bērniem” ir uzlabojies un audzis, periodiski tiek ieviestas jaunākās tehnoloģijas un metodes, paplašināts pakalpojumu klāsts.

Mūsu centra priekšrocības ir – individuāla pieeja katram centra apmeklētājam, augsta atbildības sajūta pret darbu, profesionāla attieksme un apmierināti klienti.

Ikviens ir laipni gaidīts mūsu centrā, profesionāli speciālisti par Jums parūpēsies!

DSC_0040

Tatjana Uršuļska

Tālrunis: 28793122

E-mail: tatjana1303@inbox.lv

par4

Svetlana Ivanova

Augstākā izglitība. Eiropas Yoga Alliance diplomēta Hatha jogas pasniedzēja. Mācījās Indijā un Eiropā. Garīgais jogas vārds- Ishvari. Pasniedz jogu pieaugušiem, bērniem, kā arī ģimenes jogu. Vienu no savas prakses gadiem dzīvoja un pasniedza jogu Londonā. Uz jogu atnāca caur slimību, praktizējot Hatha jogu ātri izveseļojās, un nolēma savu pieredzi un zināšanas veltīt pārējiem cilvēkiem.

Tālrunis: +371 29115457

e-mail: sveta_iv@inbox.lv

facebook: svetlana.3yoga

www.3yoga.lv

par5

Irina Balanela

Sertificēta TRX grupu trenere. Darba pieredze vairāk nekā četri gadi.

Tālrunis: 25253222